E-šmejdi se v podvodných telefonátech vydávají za ČBA - ČBA proto apeluje, aby se lidé v žádném případě neřídili pokyny volajících e‑šmejdů.

Liquidity Management

  • Liquidity Management
  • 21.11.2023
  • ČBA, Churchill II, Italská 69, Praha 2

Liquidity Management, téma odborného semináře, který jsme připravili na míru seniorním zaměstnancům bankovního sektoru, na základě požadavků našich členů a jejich komisí.

Jaké mohou nastat scénáře pro řízení rizika likvidity a jak se vyvíjí hlavní ukazatele prahových hodnot? Mimo odpovědi na tyto otázky se zaměříme i na zpřístupnění informací o likviditě dle Nařízení EU č. 575/2013.

Se zástupci z Česká Národní Banky se zaměříme na oblasti dohledu řízení rizika likvidity a financování ve smyslu přiměřenosti likvidity a financování, zátěžového testování, jaký je rizikový apetit a systém limitů a jaké jsou vazby na plánovací proces.

Komu je seminář určen?
Seniorním zaměstnancům bank, kteří chtějí obohatit své znalosti v oblasti řízení rizika likvidity. Všem, kteří mají zájem o sdílení zkušeností expertů v oblasti bankovnictví ať už se jedná o právní pohled či vysvětlení dohledových postupů a očekávání přímo od zástupců České národní banky.

Více informací naleznete ZDE