ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery – Budoucnost financí – 2. část

  • ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery – Budoucnost financí – 2. část
  • 19.09.2024
  • ČBA, Churchill II, Italská 69, Praha 2

ČBA Strategické řízení pro vrcholové manažery
II. MODUL / II. část
Budoucnost financí

Ve druhé části modulu „Budoucnost financí“ zaměříme naši pozornost na digitální měny centrálních bank. Předseda dozorčí rady Československé obchodní banky, Zdeněk Tůma, nám objasní, jaký je význam digitálních měn pro komerční bankovnictví a jak se k této formě finančních prostředků staví bankovní sektor.

Neopomenutelnou součástí modulu zaměřeného na finance jsou daně. Jaký je současný daňový systém a jeho budoucí vývoj? Zaměříme se na možné změny ve výdajích a na případné změny v "daňovém mixu". Jak vůbec vypadá současný "zlatý standard", pokud jde o daňový systém v 21. století?

Je bankovní sektor v dobré kondici? Jaká je provázanost s ostatními částmi finančního trhu? O finanční stabilitě budeme mluvit s členem bankovní rady ČNB Janem Kubíčkem.

Na závěr druhého modulu povedeme skupinovou diskusi společně s vámi a našimi předními odborníky na finance. Společně si projdeme témata napříč celým modulem, zajímají nás vaše názory, zkušenosti a jaký je přínos současného dění pro vás a vaši organizaci.

Více informací na webu www.cbacfo.cz